Bartu – z miłości do drewna

Jesteśmy firmą rodzinną, która od kilku pokoleń produkuje galanterię drewnianą. Początki naszej działalności sięgają czasów maleńkiej, jednoosobowej stolarni wytwarzającej pudełka z drewna i drewniane akcesoria kuchenne w tradycyjny sposób.
Z czasem rozwinęliśmy technologie, które pozwoliły na zwiększenie asortymentu
i uruchomienie produkcji na szeroką skalę.

Bartu – znawcy materiału i technologii

Pasja i zamiłowanie do drewna, solidna praca, perfekcyjne projekty i realizacja, zaangażowanie w rozwój firmy sprawiły, że dzisiaj wykonujemy światowej klasy produkty z drewna. Wśród nich znajdziecie Państwo produkty seryjne oraz realizacje na indywidualne zamówienie – każdego dnia uważnie słuchamy naszych Klientów i wychodzimy naprzeciw oczekiwaniom. Znamy dobrze nasze możliwości produkcyjne - potrafimy doradzić wybór optymalnego produktu. Dbamy o każdy szczegół, począwszy od wyboru materiału, poprzez wykonanie projektu, realizację, aż po pakowanie i transport. Oferujemy produkty seryjne oraz dedykowane. Każdego dnia prowadzimy sprzedaż hurtową i detaliczną, stacjonarną oraz wysyłkową. Dostarczamy pod wskazany adres albo do paczkomatów.

Bartu – dla środowiska

Działalność pro - ekologiczna jest widoczna we wszystkich obszarach funkcjonowania naszej firmy. Tworzymy z naturalnych surowców, co sprawia, iż nasze produkty są przyjazne dla środowiska i dla ludzi. Dużą wagę przywiązujemy do maksymalnego wykorzystania odpadów - w trakcie produkcji z odpadów powstaje pelet. Umożliwia on tanie i ekologiczne uzyskanie ciepła, wykorzystywanego do osuszania drewna.