Dzień Babci i Dziadka. Kilka przydatnych porad, które ułatwią Ci wybór prezentu
7 lut

Dzień Babci i Dziadka. Kilka przydatnych porad, które ułatwią Ci wybór prezentu

Dni te są tak wyjątkowe – bo dzięki naszej tradycji – nie skupiają się na drogich, hucznych prezentach, ale na okazaniu szacunku, wdzięczności i respektu naszym babciom i dziadkom - za lata doświadczeń i poświęceń – zarówno dla rodziny, jak i społeczeństwa – gdyż nie możemy zapomnieć o ciężkich czasach – w jakich przyszło im żyć… Dlatego, to cudowne – że w przedszkolach i szkołach – co roku poświęcony jest czas na dziecięce przedstawienia i piosenki, śpiewane przez wnuczki i wnuków.

Właśnie ten czas i uwaga - ofiarowane przez najbliższych jest najcenniejszy - tak cieszy i wzrusza… Zastanawiacie się, co poza życzeniami, uśmiechami można podarować najlepszym na świecie dziadkom?  Sprawdź, nasze propozycje na prezenty- jakie przygotowaliśmy z tej okazji. To często tzw. bazy pod finalny, indywidualny prezent.

Są wykonane z najlepszych, naturalnych materiałów, ręcznie tworzone, wraz z oryginalną dedykacją, życzeniami w formie graweru, lub indywidualną grafiką. Nasze drewniane propozycje szczególnie cenią i uwielbiają dzieci oraz osoby kreatywne, które za pomocą techniki decoupage i scrapbookingu – tworzą z nich niepowtarzalne dzieła. A nasze akcesoria ze sklejki to swoista drewniana kolorowanka, są bezpiecznie wyprofilowane - idealne do malowania farbami nawet kredkami lub wyklejania!

Pewnie słyszeliście to już milion razy, ale to jedno się nie zmienia - dziadkowie najbardziej ucieszą się ze skromnych, własnoręcznie wykonanych i personalizowanych prezentów – dlatego nasze unikatowe, nienachalne podarunki od lat zachwycają najukochańszych